Thuis Nieuws Nieuwe exploitatiezetel in Fleurus!
Nieuws
15.01.2014
Nieuwe exploitatiezetel in Fleurus!

Met het oog op de uitbreiding van onze activiteiten in Wallonië en onze wens u beter van dienst te zijn, zijn wij fier u te kunnen meedelen dat de regionale exploitatiezetel van de firma Kumpen vanaf 6 januari 2014 overgebracht is naar onze nieuwe faciliteiten te Fleurus. De duurzaamheid, de milieuvriendelijkheid en het comfort van ons personeel waren de drijfveren van ons project. De expertise van ons team, gecombineerd met de kwaliteit van de gebruikte materialen, hebben ons toegelaten om een gecertificeerd passief en energie-onafhankelijk gebouw te realiseren. Gelieve nota te nemen van onze nieuwe adresgegevens en deze in uw databank aan te passen:

P.A.E. de Martinrou
Rue du Rabiseau 3
6220 Fleurus

wallonie@kumpen.be

T + 32 71 31 73 75
F +32 71 31 68 77

Onze telefoonnummers en faxnummer blijven ongewijzigd en hierop kan u ons steeds bereiken. Ons team ter plaatse blijft ongewijzigd en staat natuurlijk volledig te uwer beschikking voor alle bijkomende inlichtingen die u zou wensen. Wij kijken ernaar uit u te mogen ontvangen in onze nieuwe faciliteiten.